• Свеж
ЈТООЗ Вино Црвена Долга Коса Кадрава Коса Перика Дами Рачно Изработена Чипка Европска И Перика Поставена Во Перика Коса Сетови
zoom_in

ЈТООЗ Вино Црвена Долга Коса Кадрава Коса Перика Дами Рачно Изработена Чипка Европска И Перика Поставена Во Перика Коса Сетови

DEN 1903.84

Стока
check Во продавницата

Прекрасна и секси коса, меко, сјајно, дебело телоПротресете го, облечете го и покажете му на светот неверојатен нов изглед. Направено од најдобрата високотемпературна свилена синтетичка коса, и дава на косата сјајна, природна, мека touch.so чувството и движењата се како вистинска човечка коса. Производот е лесен за чистење и нега, користи нежен шампон, прилагодлива телескопска тока : задна еластична тока, може да се прилагоди за да се олесни фиксираното мрежесто капаче, погодно за корисници од различни типови на глава. Може да се обои топло : може да се обои топло, погодно за лице : секој тип на лице. Користете во текот на целата година, без разлика дали станува збор за облека/мода, (Забава божиќ ноќта на Вештерките играње улоги), мода, секојдневна употреба.

Поврзани производи..