• Свеж
Шејк Н Оди Фриретрес Гипс Полн Капа Половина Перика-Ванила Девојка #1
zoom_in

Шејк Н Оди Фриретрес Гипс Полн Капа Половина Перика-Ванила Девојка 1

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Локација На Чешел : Напред И Назад Прилагодлив Ремен : 0. Големина на капачето : може малку да се разликува според брендот.25 "Уво До Уво : 13.5 "Напред Кон Назад 14. ФРЕСТРЕС ФУЛКАП БЕНД СИНТЕТИЧКА ФРИЗУРА за КОСА е најпрепознатливиот производ за синтетичка коса во светот кој вклучува ткаења, плетенки, перики, Опашки со Целосна Капа и врвки за влечење. За разлика од другите синтетички производи за коса, Слободната Коса е изработена од влакна отпорни на пламен исклучиво развиени за ткаења и перики. Со стотици стилови и бои, сигурно ќе најдете таков што ви се допаѓа.Грижлива Инструкција-Не користете топол виткач при редовно поставување.- За одржување на свеж изглед, лесно нанесете сјај на масло или регенератор за перики. Поделете ја косата Преку линијата Број 1 (од уво до уво). Вметнете го чешелот под Опашката со Целосна Капа од напред кон назад по должината на линијата. Лизгајте-во задниот чешел долж линијата на косата на тилот, навивајќи ја косата одоздола. Покријте ја линијата на предната разделба со чешлање на косата над неа.Само што си дадовте целосен стил!.

Поврзани производи..