• Свеж
200 Еез Кадифени Скринши За Коса Свилени Сатенски Чкртаници Еластични Ленти За Коса За Девојчиња Рефус Додатоци За Мека Коса Врски За Коса Јажиња Држачи За Опашка За
zoom_in

200 Еез Кадифени Скринши За Коса Свилени Сатенски Чкртаници Еластични Ленти За Коса За Девојчиња Рефус Додатоци За Мека Коса Врски За Коса

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Информации за пакетот : ќе добиете 200 парчиња скринши за коса, вклучувајќи 168 парчиња сатенски чкртаници и 32 парчиња кадифени скринши, доволно за ваша секојдневна употреба и замена, можете да изберете што да носите според вашето расположение и стилот што ви се допаѓа 2 Различни Ткаенини : кадифениот скрунчи е достапен во сатен и кадифе, и двете се меки и удобни, не грижете се дали ќе ја повлечете косата; можете да носите различни скринчи за различни прилики, како што се носење кадифени скринчи на банкети и свечени прилики и сатенски скринчи на среќни забави. Еластични Чкртаници : внатрешниот дијаметар на овие свилени врски за коса за жени е околу 1,38 инчи/ 3,5 см, надворешниот дијаметар на овие чкртаници е околу 3,94 инчи/ 10 см, а максималната должина на еластичноста е околу 7,87 инчи/ 20 см, нема да падне дали вашата коса е густа или тенка. Широка Применливост : достапна во 200 различни бои, меките скринчи одговараат на многу различни видови облека и прилики и може да се нанесуваат за време на спорт, јога, миење лице, шминка и задолженија за да ви помогнат да ја одржите косата на место и да ги намалите проблемите. Убав Избор За Подарок : можете да ги испратите овие еластични чкртаници за коса како слатки, внимателни и практични подароци на вашата мајка, сопруга, сестра, ќерка, девојка и пријатели на нивниот роденден или други значајни денови. Карактеристики : Соодветни фризури : овие сатенски свилени чкртаници може да се нанесат за да одговараат на многу видови фризури, како што се кадрава, права, долга, опашка, плетенка, надополнување или половина надополнување на косата, можете да ги користите овие скринши за да ја поправите косата и да додадете гламур.

Поврзани производи..