• Свеж
●Купете Заедно Заштедете Повеќе●Лесно Лента Со Две Пакувања Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса #Чај +#2 Најтемно Кафеава 16 инчи
zoom_in

●Купете Заедно Заштедете Повеќе●Лесно Лента Со Две Пакувања Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Чај +2 Најтемно Кафеава

DEN 891.20

Стока
check Во продавницата

Производ за коса : Два Пакети Екстензии за Коса Купете Заедно, Заштедете Повеќе!. Вистинска реми човечка коса : ветуваме дека лесно продолжување на косата е направено од вистинска човечка коса. Тоа е природно, меко и удобно. Може да биде обоен за да одговара и завиткан во прекрасна фризура.Температурата е подобра под 180€ при загревање.Тие би можеле да траат 2-3 месеци со добро. Лесно за чистење и нега-потребно Е само малку благ шампон и регенератор за коса, потоа измијте со топла вода, а потоа во рамниот комплет за крпи, оставете ги да се исушат природно, не предлагаме да го исушиме и да го носиме кога спиеме. Дебели од врвот до дното : Лесно продолжување на косата е дебелина, две пакувања за тенка коса. Во истиот грам, продолжувањето на косата е подебело кога должината на косата е кратка. Лесни снопови од две пакувања екстензии за коса со лента се погодни за сите луѓе во тонот на кожата.Ако вашите семејства или пријатели сакаат продолжување на кафеава коса со вас, тогаш тоа ќе биде одличен костум за продолжување на косата за вас.Спецификации лента Коса Екстензии Боја #Теал +#2 Најтемно Кафеава.

Поврзани производи..