• Свеж
10 Инчен Боб Перика Човечка Коса 13х4 Предна Чипка Перика Без Лепак Транспарентна Чипка Боб Перики Претходно Откинати За Црни Жени 10а Боб Чипка Предна Перика Со Бебеш
zoom_in

10 Инчен Боб Перика Човечка Коса 13х4 Предна Чипка Перика Без Лепак Транспарентна Чипка Боб Перики Претходно Откинати За Црни Жени 10а

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

13х4 Боб Перика Човечка Коса : нашата боб перика коса е стандардна 10А, 100% користејќи само женска коса под 28 години, и за разлика од претходната човечка коса, косата е млаз црна и сјајна, мека и здрава Облечи млади и убави. Quob чипка предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати : Без Лепак 13x4 Чипка Фронтални перики Претходно Откинати, 160% Густина Боб Човечка Коса Перики Со Природна Линија На Коса. Quality Service и По-Продажба : Брза испорака од СТРАНА НА ФБА, 1-3 работни дена испорака, 33 Дена Нема причина враќање на средствата. Ако имате какви било прашања, испратете ни е-пошта, ние ќе ви се вратиме во рок од 6 часа. Quob Чипка Предна Перика : Природна И Здрава, Без Пролевање, Носење Удобно, Лесно За Инсталирање, Може да Биде Обоена,Изветвена,Завиткана.Различни фризури ви даваат различни привлечности. Псж Боб Перика Човечка Коса : Големината На Капачето е Со Средна Големина (22~22,5 инчи) Со Чешли, Лесни за Прилагодување, Удобно Носење.Капа Мека и Дише. Quransparentирна Чипка Боб Перики За Црни Жени : Висококвалитетна транспарентна чипка, мека, дише, еластична, удобна за носење и пријателска за кожата.

Поврзани производи..