• Свеж
АБОФАН Женски Клипови за Коса 3 парчиња Женски Цвеќиња Од Роза роза клип за коса брош за коса за свадбен цвет Фиба Фиба Клип За Коса Девојка Клипови За Коса
zoom_in

АБОФАН Женски Клипови за Коса 3 парчиња Женски Цвеќиња Од Роза роза клип за коса брош за коса за свадбен цвет Фиба Фиба Клип За Коса

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

РОЗА ФИБА ЗА ДЕВОЈКА : ткаенина материјал е издржлив и удобен ПЛАТНО ЦВЕТ БРОШ : Супер убава роза дизајн, совршен за девојки, жена, дама итн. Тие можат да бидат исечени на коса, ремени, панделки на капи, чанти, фустани итн. Погоден е за свадба, крајбрежна плажа, патување, фестивал, музичка забава итн., убав додаток за прикажување на вашиот шармантен. Вештачката роза е елегантна и живописна за да ви донесе среќно расположение. РОЗА ФИБА ЗА ДЕВОЈКА : ткаенина материјал е издржлив и удобен. ПЛАТНО ЦВЕТ БРОШ : Супер убава роза дизајн, совршен за девојки, жена, дама итн. Тие можат да бидат исечени на коса, ремени, панделки на капи, чанти, фустани итн. Погоден е за свадба, крајбрежна плажа, патување, фестивал, музичка забава итн., убав додаток за прикажување на вашиот шармантен. Вештачката роза е елегантна и живописна за да ви донесе среќно расположение. Пакетот Вклучува 12 х цветни додатоци Карактеристики - Боја : како што е прикажано. - Тие можат да бидат исечени на коса, ремени, панделки на капи, чанти, фустани итн. - платнениот материјал е издржлив и удобен . - Погоден е за свадба, крајбрежна плажа, патување, фестивал, музичка забава итн., убав додаток за прикажување на вашиот шармантен. - Супер убав дизајн на роза, совршен за девојки,жена, дама итн. - Големина : Околу 11х11х4см.

Поврзани производи..