• Свеж
Fodattm 2pcs француска Банана Клип За Коса Коса Канџа Коса Чешел Жени Дама Голема Школка Коса Клинчер Рамна Ајкула Клип За Коса Стисок За Коса
zoom_in

Fodattm 2pcs француска Банана Клип За Коса Коса Канџа Коса Чешел Жени Дама Голема Школка Коса Клинчер Рамна Ајкула Клип За Коса Стисок За Коса

DEN 122.72

Стока
check Во продавницата

Пакет : 2 парчиња; Големина : 4,8 х 2,2 инчи/ 12,3 х 5,5 см Материјал : смола. Вечен луксузен сјаен финиш. Исечете Ја Косата Назад По Базен или Туш со Овие Лесни Стилски Клипови. Силно Удобно Држење; Дизајниран Да Создаде Лабав Испрскан Ефект на Опашка. Далеку Од Твоето Лице. Пакет : 2 парчиња; Големина : 4,8 х 2,2 инчи/ 12,3 х 5,5 см. Материјал : смола. Вечен луксузен сјаен финиш. Исечете Ја Косата Назад По Базен или Туш со Овие Лесни Стилски Клипови. Силно Удобно Држење; Дизајниран Да Создаде Лабав Испрскан Ефект на Опашка. Далеку Од Твоето Лице. Пакет : 2 парчиња.

Поврзани производи..