• Свеж
Популарен Украс Во Корејски Стил Кристален Кристал Ликвидација Лента За Глава, Француски Елегантен Лента За Глава, Банкет Фиба Коса Обрач, Коса Притискање На Глава
zoom_in

Популарен Украс Во Корејски Стил Кристален Кристал Ликвидација Лента За Глава, Француски Елегантен Лента За Глава, Банкет Фиба Коса

DEN 552.00

Стока
check Во продавницата

Популарен украс во корејски стил кристал кристал кривулест лента за глава, француска елегантна лента за глава, обрач за коса за банкет, облека за коса со притискање коса Материјал : Легура, стил : Ретро. Моделирање : Геометрија, технологија на обработка : прирачник. Применливи прилики за подароци : Свадба, фестивали, бенефиции за вработените, прослава на годишнината, Церемонија На Отворање, : комеморација На Награди. Ви благодариме за купување на овој производ. Доколку имате било какви проблеми со користењето, ве молиме контактирајте не за да комуницирате и да ги решите. Ќе се потрудиме да се справиме со услугата по продажбата и да создадеме совршено искуство за купување за нашите клиенти. Ви посакувам задоволително шопинг искуство, среќен живот!. Популарен украс во корејски стил кристал кристал кривулест лента за глава, француска елегантна лента за глава, обрач за коса за банкет, облека за коса со притискање коса. Материјал : Легура, стил : Ретро. Моделирање : Геометрија, технологија на обработка : прирачник. Применливи прилики за подароци : Свадба, фестивали, бенефиции за вработените, прослава на годишнината, Церемонија На Отворање, : комеморација На Награди. Ви благодариме за купување на овој производ. Доколку имате било какви проблеми со користењето, ве молиме контактирајте не за да комуницирате и да ги решите. Ќе се потрудиме да се справиме со услугата по продажбата и да создадеме совршено искуство за купување за нашите клиенти.

Поврзани производи..