• Свеж
ШАПКА ЗА Коса НА XJJZ Задниот Дел Од Главата Голем Клип Клип Темперамент На Коса Дами Додатоци За Коса
zoom_in

ШАПКА ЗА Коса НА XJJZ Задниот Дел Од Главата Голем Клип Клип Темперамент На Коса Дами Додатоци За Коса

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Употребата на модерен и модерен дијамантски украс за моделирање, класичното ретро не е лесно да се излезе од мода 3д процес на резба, лесен и нежен. Рачно полиран, третман за полирање, нежен и издржлив и елегантен. Дебел слој за позлата, процес на вакуумско обложување, не е лесен за трошење не е лесно да исчезнат. Против лизгање на филмот за заштита на косата, челични клипови против паѓање со двојна позиција и фиксирање на занитвам се дел од практичната . Употребата на модерен и модерен дијамантски украс за моделирање, класичното ретро не е лесно да се излезе од мода. 3д процес на резба, лесен и нежен. Рачно полиран, третман за полирање, нежен и издржлив и елегантен. Дебел слој за позлата, процес на вакуумско обложување, не е лесен за трошење не е лесно да исчезнат. Против лизгање на филмот за заштита на косата, челични клипови против паѓање со двојна позиција и фиксирање на занитвам се дел од практичната . Употребата на модерен и модерен дијамантски украс за моделирање, класичното ретро не е лесно да се излезе од мода3д процес на резба, лесен и деликатен полиран, третман за полирање, нежен и издржлив и еластичен слој за позлата, процес на вакуумско обложување, не е лесен за трошење не е лесен за бледнее-лизгачки филм за заштита на косата, челични клипови против паѓање со двојна позиција и фиксирање на занитвам се дел од практичната .

Поврзани производи..