• Свеж
Лак Фиба 1 Пакет Сина Лак Фиба Лента Чуцка Синџир Коса Орнаменти Мало Девојче Мала Принцеза Коса Декорација Сатен Лак Барети Плетенка Орнаменти За Девојки
zoom_in

Лак Фиба 1 Пакет Сина Лак Фиба Лента Чуцка Синџир Коса Орнаменти Мало Девојче Мала Принцеза Коса Декорација Сатен Лак Барети Плетенка

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Лакови За коса Материјал : лакови за коса за девојчиња изработени од висококвалитетни синтетички влакна, уникатни по стил и светли по боја, метал од нерѓосувачки челик , силен и издржлив, лесен за носење и нема да заглави во косата, што е нежна грижа за косата Соодветни Прилики : овие шарени детски клипови за коса се применуваат во различни прилики, како што се секојдневно облекување, фотографирање, патувања, семејни собири, косплеј, тематска забава, фестивалски карневали и многу повеќе, правејќи ги девојките да изгледаат поубаво и поубаво. Лесно За Носење : Секое продолжување на кадрава коса е прикачено со клип за коса со лак, многу лесно за носење дури и за мали девојчиња, одлично за зафатени дами или мајки. Широко Апликации : Лесно ДА НАПРАВИТЕ сами вашата модна фризура, светли и фанки бои се забавен додаток за каузално облекување. ГАРАНЦИЈА 1 100 Проценти Задоволство : сите беа внимателно проверени пред да одат до продажба, ако тие не ги задоволуваат вашите потреби, нашите услуги на клиентите кавга слободен за вас да се реши вашиот проблем. можете да го контактирате нашиот персонал за услуги на клиентите во секое време. Лакови За коса Материјал : лакови за коса за девојчиња изработени од висококвалитетни синтетички влакна, уникатни по стил и светли по боја, метал од нерѓосувачки челик , силен и издржлив, лесен за носење и нема да заглави во косата, што е нежна грижа за косата. Соодветни Прилики : овие шарени детски клипови за коса се применуваат во различни прилики, како што се секојдневно облекување, фотографирање, патувања, семејни собири, косплеј, тематска забава, фестивалски карневали и многу повеќе, правејќи ги девојките да изгледаат поубаво и поубаво.

Поврзани производи..