• Свеж
Биоаква Чиста 24к Златна Хијалуронска Киселина Суштина На Лицето Подобрете Ја Сувата Груба Хидратација Навлажнувачки Полни Кожа на Лицето 100мл
zoom_in

Биоаква Чиста 24к Златна Хијалуронска Киселина Суштина На Лицето Подобрете Ја Сувата Груба Хидратација Навлажнувачки Полни Кожа на Лицето

DEN 127.84

Стока
check Во продавницата

Содржи злато и хијалуронска киселина состојки за нега на кожата, суштина што капе Мека и деликатна текстура, навлажнувачка и заклучувачка вода. Негување нега, подобрување на сува и груба кожа, навлажнување и полнење. Правејќи ја кожата мека, мазна, нежна, еластична и сјајна. Содржи злато и хијалуронска киселина состојки за нега на кожата, суштина што капе, мека и нежна текстура, навлажнувачка и заклучувачка вода, негување нега, подобрување на сува и груба кожа, навлажнување и полни, правејќи ја кожата мека, мазна, нежна, еластична и сјајна. Како да се користи : По чистењето наутро и навечер, земете соодветна количина од овој производ на срцето, нанесете на лицето, масирајте со кружни движења со прстите и масирајте ги состојките на златните листови за да ги апсорбираат . (Некои мали ѕвезди од златна фолија се нормални и не влијаат на ефектот на производот) Забелешка : бидејќи карактеристиките на кожата на секоја личност се различни, прилагодливоста на различни производи за нега на кожата е исто така различна. Пред да користите нов производ, се препорачува да го пробате на кожата зад ушите. Ако имате непријатност или абнормалности на кожата, престанете да ја користите; чувствителна кожа ве молиме користете ја со претпазливост; децата под три години не треба да го користат, метод На Складирање : ве Молиме чувајте го на ладно место и избегнувајте висока температура и директна сончева светлина; ве молиме чувајте го подалеку од дофат.

Поврзани производи..