• Свеж
АЈДЕ ДА ИЗБРИШЕМЕ Пилинг За Тело За Пилинг За Длабоко Пилинг-Алатка За Пилинг-Пилинг За Отстранување На Тен Со Спреј Или Кератоза Пиларис, Ракавици За Капење Чистач
zoom_in

АЈДЕ ДА ИЗБРИШЕМЕ Пилинг За Тело За Пилинг За Длабоко Пилинг-Алатка За Пилинг-Пилинг За Отстранување На Тен Со Спреј Или Кератоза Пиларис,

DEN 191.84

Стока
check Во продавницата

Пилинг за Туширање За Домашна Употреба-Доживејте длабоко чистење за да ги отстраните мртвите клетки од кожата, да го изедначите тонот на вашата кожа, да ја избришете сувата кожа и да го стимулирате протокот на крв сите со нашиот пилинг за ракавици за тело! Кога ги користите нашите белезници за туширање еднаш неделно, ќе уживате во свиленкаста, мазна кожа со помалку испакнатини и грубост Видливо Ги Отстранува Мртвите Слоеви На Кожата Веднаш-уникатното ткаење на свилата обезбедува длабока ексфолијација додека е доволно мека за да ја измазне и изедначи кожата, минимизирајќи ја појавата на стрии, целулит и лузни. Направено од 100% Свила Од Конец и комерцијален ткаење што ги зграпчува старите клетки на кожата, остатоци и други нечистотии и ги крева користејќи само вода. Откријте Здрава и Мазна Кожа - Спречете ја кожата од јагоди или пилешката кожа и испакнатини на нозете и рацете со пилинг на запушените пори на кожата и фоликулите на косата со овој ПИЛИНГ за тело кп со брзо дејство. Рацете, нозете и телото ќе изгледаат помазно и посвежо од кога било досега. Подготовка/Отстранувач за Самопотемнување-за да добиете рамномерен тен, користете ја нашата ракавица за самопотемнување пред да нанесете производи за сончање. Исчистете ги мртвите клетки од кожата и несовршеностите за да и помогнете на вашата кожа да ја апсорбира бојата побрзо и порамномерно за порамномерен тен резултат.

Поврзани производи..