• Свеж
Онсен Навлажнувачки Лосион Против Стареење Органска Дневна Хидратација Дневен И Ноќен Крем Против Брчки Колаген Сите Природни Хидратантни Креми За Лице На Кожата
zoom_in

Онсен Навлажнувачки Лосион Против Стареење Органска Дневна Хидратација Дневен И Ноќен Крем Против Брчки Колаген Сите Природни Хидратантни Креми

DEN 1456.00

Стока
check Во продавницата

●ПРИРОДНО ЗБОГАТЕН-дневниот хидратантен крем за лице содржи Алое Вера, Масло од Лаванда, Масло Од Сладок Бадем, Јапонски Зелен Чај, Витамин Ц и ЕОвој лосион е совршен одговор за избалансирано ниво на влага, како и природен и кремаст со нежна текстура. Овој дневен крем е поддржан од нашиот Микро Воден Комплекс, кој овозможува крајна апсорпција и спречува губење на влага во какви било временски услови. ●НАВЛАЖНЕТЕ И ЗАШТИТЕТЕ ја– нега на Кожата е од суштинско значење за секого и нашиот хидратантен лосион работи одлично за сите типови кожа - сува, мрсна, комбинирана и чувствителна кожа. Навлажнувачкиот крем е дизајниран да ги филтрира ingredients и УВБ зрачењето без да содржи состојки СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР природно, со што обезбедува дополнителна влага и заштита во исто време. ●Лесен И ПОТЕНТЕН q– Нашиот навлажнувачки крем е лесен и моќен со формула гориво со колаген која ја подмладува, смирува и хидрира вашата кожа. Нанесете тенок слој дневен хидратантен крем наутро и навечер на исчистеното лице и вратот, користејќи нежни потези нагоре до целосна апсорпција. Хидратантниот крем работи како одличен под основата за шминка. ●НЕГА на КОЖАТА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ● - Овој хидратантен крем е вистинско богатство за секоја колекција за нега на кожа. Целосно природниот хидратантен крем ќе ја обнови и зацврсти кожата додека проактивно се бори против штетните слободни радикали кои ги забрзуваат знаците на стареење и помага да се намалат фините линии и брчки, природно да се исполни површината на кожата и да се подобри еластичноста за да се задржи тој младешки сјај од минатото. ●Еко И БИО-ПРИЈАТЕЛСКИ q-горди сме што можеме да кажеме дека нашиот хидратантен крем за лице за тонер за жени не Е Направен само во САД, туку е направен И Без Парабени - Агенси за Боење Мириси - Тестирање На Животни. Овој органски навлажнувач е задолжителен за вашата дневна рутина за нега на кожата што ја остава кожата мека, блескава и еластична со часови додека ја остава да дише и поправа. Онсен Крем Против Стареење Целиот Природен Навлажнувачки Лосион За Кожа Органска Дневна Хидратација Дневен И Ноќен Крем Против Брчки Колаген Навлажнувач За Лице За Жени, 30мл + 50мл пакет. Лесна, но моќна формула со колаген, лесен за употреба хидратантен крем ја остава кожата мека, блескава и еластична со часови, овозможувајќи и да дише и поправа.

Поврзани производи..