• Свеж
Луксехои Ресторативен Морски Хидратантен Крем, 2 Унци, Крем За Лице
zoom_in

Луксехои Ресторативен Морски Хидратантен Крем, 2 Унци, Крем За Лице

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Кожата полни анти-стареењето чудо крем Го Исполнува и го истакнува вашиот природен сјај. Дали го барате тој росен сјаен тен? Ова е тоа. Нашиот Морски Крем со хијалуронска киселина ја навлажнува кожата со помош на морето и уникатните состојки од бреговите на Хаваи. Поправете ја и вратете ја липидната бариера, што резултира со полна, пополна, повеќе кожа исполнета со колаген. Длабоко хидрирачки богат крем за навлажнување на лицето. Ова е дефинитивно на потешката страна и особено корисно за најсушните типови кожа. Најдобро за кожа која е сува, зрела, хормонална или менопауза. Сува хидратација на кожата која трае 24 часа. Дерматолозите создадоа, тестираа и одобруваа. Вашиот омилен спа наоѓа. Мажите, жените и тинејџерите можат да го користат овој дневен хидратантен крем. Секој на кој му треба поттик на влага и росен сјај. Користете НАУТРО и часот навечер. Науката и природата заедно се совршен пар во овој секојдневен хидратантен крем за лице. Чиста убавина во најдобар случај. Без суровост, без парабени, вегански, без глутен, природен мирис. Направен е со најквалитетни ботанички и природни состојки. Моќни и нежни состојки; природата, чесноста и науката заедно го подобруваат целокупното здравје и чувство на вашата кожа. Ќе ги видите придобивките веднаш и само ќе станете поистакнати со текот на времето.

Поврзани производи..