• Свеж
Интензивен крем за релаксирање на очите | Заштитете и навлажнете ја деликатната кожа околу очите за време на нијансирање на камшик | 1,69 унци на течности
zoom_in

Интензивен крем за релаксирање на очите | Заштитете и навлажнете ја деликатната кожа околу очите за време на нијансирање на камшик | 1,69 унци

DEN 591.20

Стока
check Во продавницата

Брзо, лесно и ниско одржување Ја штити и навлажнува деликатната под кожата на окото од можни иритации. Може да се користи во комбинација со интензивна нијанса на камшик. Само за професионална употреба. Користете го овој производ за да ја заштитите вашата кожа кога користите интензивна нијанса на камшик. Работи најдобро кога се користи со интензивните трудови за заштита на очите. Исто така, го смирува и навлажнува деликатната површина на очите по третманите со низа од камшик. Белешка : Само за професионална употреба.

Поврзани производи..