• Свеж
Loveубовта на мекиот носачки куќиште за прекинувач за преносна игра конзола за складирање со слот за картички
zoom_in

Loveубовта на мекиот носачки куќиште за прекинувач за преносна игра конзола за складирање со слот за картички

DEN 303.84

Стока
check Во продавницата

Големина : Големината на нашата торба за складирање на конзолата за игри е долга 10 инчи, ширина од 5,5 инчи на врвот и ширина од 4,5 инчи на дното Погледнете ја табелата со големина за податоци за специфична големина. Материјал : Направено од чувствувана крпа, носење кутија за прекинувач е со висок квалитет и издржливост, нудејќи најдобра заштита на вашата конзола за игри. И совршена големина. Можете да ја носите вашата конзола за игри каде било за да се забавувате. Дизајн : Оваа торба за складирање на конзола лесно може да одговара на вашата конзола за прекинувач. Вградени пет слотови за картички за удобно складирање. Искрено, отпорни на абење и цврсти, може да ја заштити вашата конзола за игри од абење и ефикасно да ја заштити безбедноста на конзолата за игри. Одличен подарок : Нашата смешна торба за складирање на конзоли за игри е најдобриот подарок за семејството, пријателите, колегите и партнерите, на родендени, Божиќ и Денот на благодарноста. Услуга : Специјално дизајниран овој случај за да ги направите вашата конзола за прекинувачи и додатоци уште по преносливи и пријателски за патување. Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка, слободно контактирајте не. Задоволни сме да ви помогнеме. Големина : Големината на нашата торба за складирање на конзолата за игри е долга 10 инчи, ширина од 5,5 инчи на врвот и ширина од 4,5 инчи на дното. Погледнете ја табелата со големина за податоци за специфична големина. Материјал : Направено од чувствувана крпа, носење кутија за прекинувач е со висок квалитет и издржливост, нудејќи најдобра заштита на вашата конзола за игри.

Поврзани производи..