• Свеж
Амздест 90 -тина облека за жени, Унисекс хип -хоп облека за забава, дрес на бејзбол во Бел Ер, копче за кратки ракави надолу
zoom_in

Амздест 90 -тина облека за жени, Унисекс хип -хоп облека за забава, дрес на бејзбол во Бел Ер, копче за кратки ракави надолу

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Плојстер Затворање на копчињата. 【Ткаенина】 Ткаенината на бејзбол дресови во Бел-Ер е лесна и мека и е направена од 100% ткаенина од полиестерска мрежа што има мали дупки за да овозможи вентилација што ви дава супериорна удобност, совршена за пролет, лето и есен . Design Дизајн на класичен дизајн на облека од 90-тите години / целосна копче за затворање / лабаво вклопување / кратки ракави / бел-воздух печатени на предната / обичната облека на Унисекс, мода и трендовски, погодни за спортови и на отворено повеќе бои што можете да ги изберете. Pition Поводот】 Копчето од 90 -тите ДОГОВОР е совршена за училишни униформи, забава од 90 -тите години, хип -хоп -перканс, забава за Ноќта на вештерките, забава за костуми, тим за бејзбол, кошаркарски тим, тим за танцување, Денот на благодарноста и сл. Големината се нас стандардна големина и лабава вклопување, ако имате Big Belley и широки рамења, ви препорачуваме да пораснете со една големина. Миење максимум 86 ° F. Не паѓајте суво. Големината е големина во САД. Прочитајте ги информациите за големината на описот на производот со цел да изберете своја големина! Задоволство е да ви служам. Затворање на копчињата. 【Ткаенина】 Ткаенината на бејзбол дресови во Бел-Ер е лесна и мека и е направена од 100% ткаенина од полиестерска мрежа што има мали дупки за да овозможи вентилација што ви дава супериорна удобност, совршена за пролет, лето и есен . Design Дизајн на класичен дизајн на облека од 90-тите години / целосна копче за затворање / лабаво вклопување / кратки ракави / бел-воздух печатени на предната / обичната облека на Унисекс, мода и трендовски, погодни за спортови и на отворено повеќе бои што можете да ги изберете. Pition Поводот】 Копчето од 90 -тите ДОГОВОР е совршена за училишни униформи, забава од 90 -тите години, хип -хоп -перканс, забава за Ноќта на вештерките, забава за костуми, тим за бејзбол, кошаркарски тим, тим за танцување, Денот на благодарноста и сл. Големината се нас стандардна големина и лабава вклопување, ако имате Big Belley и широки рамења, ви препорачуваме да пораснете со една големина.

Поврзани производи..