• Свеж
И зошто треба да се грижам? Смешна саркастична маица со еднорог
zoom_in

И зошто треба да се грижам? Смешна саркастична маица со еднорог

DEN 287.84

Стока
check Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер. Повлечете го затворањето. И зошто треба да се грижам? Смешно еднорог! Desing со текст "И зошто треба да се грижам? Смешно еднорог" е горд да ги претстави овие екстремно убави, обичај дизајниран еднорог. Совршен за секого, особено за оние кои сакаат еднорози. Одличен подарок за мажи, жени, девојчиња, млади, тинејџери, мајка, мама, мама, кул мајка, најдобра мајка досега, баба, татко, дедо, возрасни, деца за Денот на мајката! Нека сакај ја мајка ти секој ден!. Лесен, класичен вклопување, ракав со двојна игла и долниот полите. Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер. Повлечете го затворањето. И зошто треба да се грижам? Смешно еднорог! Desing со текст "И зошто треба да се грижам? Смешно еднорог" е горд да ги претстави овие екстремно убави, обичај дизајниран еднорог. Совршен за секого, особено за оние кои сакаат еднорози. Одличен подарок за мажи, жени, девојчиња, млади, тинејџери, мајка, мама, мама, кул мајка, најдобра мајка досега, баба, татко, дедо, возрасни, деца за Денот на мајката! Нека сакај ја мајка ти секој ден!.

Поврзани производи..