• Свеж
Вистинска религија машка заварувачка pkt џогер кратко
zoom_in

Вистинска религија машка заварувачка pkt џогер кратко

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

80% памук, 20% поли Затворање на влечење. Сосема нова, автентична вистинска религија. Вистинската религија, машката заварувачка џогер кратка, сигурно ќе ве задоволи. Наменети од удобна мешавина од памук, овие го карактеризираат вистинското лого на религијата на предната страна. Одликувајќи се со еластична лента за половината и затворање на влечење. Појавување на џемпер исто така достапен.

Поврзани производи..