• Свеж
Северен lубовник Вода Флоссер, полнење и преносен орален наводнувач за стоматолошка нега, капацитет на вода од 200 мл и приклучок за магнетно полнење
zoom_in

Северен lубовник Вода Флоссер, полнење и преносен орален наводнувач за стоматолошка нега, капацитет на вода од 200 мл и приклучок за магнетно

DEN 475.20

Стока
check Во продавницата

Постојат неколку попусти во нашата продавница И член на Премиер може да ужива во пониска цена. Затоа, преземете акција брзо. Низок шум, водоотпорно тело IPX7. Ротаторна млазница од 360 степени, совети за проток на вода од 0,6 мм. 1* 1600m Ah Батерија, приближно. 8-часовно време на полнење. Постојат неколку попусти во нашата продавница. И член на Премиер може да ужива во пониска цена. Затоа, преземете акција брзо. Низок шум, водоотпорно тело IPX7. Ротаторна млазница од 360 степени, совети за проток на вода од 0,6 мм. 1* 1600m Ah Батерија, приближно. 8-часовно време на полнење. Водоотпорна можете слободно да го користите водата Флосер без да се грижите во бањата. Голем капацитет, резервоарот за вода е доволно полн со резервоар со вода со голем обем на вода со голем обем, кој може да трае 60 секунди континуирано распрснување. Ротирачка млазница од 360 степени, за чистење на темелно чиста орална уста во мулти-насока, нанесете на гингивален сулкус, субвегивал и ортодонт. Супер индустриска стабилна стабилна моќност на пулсот, силна и долг живот. 1600 пати/минута пулсирана проток на вода и 50 максимална бучава од децибела. 3 режими за чистење нормално : за чиста и дневна грижа за устата. Мека : Совршена за деца и чувствителни заби. Пулс : 99,99% чиста плакета помеѓу забите.

Поврзани производи..