• Свеж
Преносно ладно црвено+виолетово+сина LED LED светло за белење на светло ламба DY-06 Агол Ajjustable
zoom_in

Преносно ладно црвено+виолетово+сина LED LED светло за белење на светло ламба DY-06 Агол Ajjustable

DEN 182.40

Стока
check Во продавницата

Дизајн на лизгачка структура поврзана со wallидови со високи перформанси Бесплатно да го прилагодите аголот, поудобно за употреба. Постојат четири вида опции за излез на извор на светлина : сина светлина, црвена светлина, сина светлина + црвена светлина + виолетова светлина, сина светлина + виолетова светлина. Со функцијата за броење на времето за работа и опремена со електронско заклучување, корисниците можат да користат електронско заклучување за да го расчистат работното време. Во случај да не се работи, тој автоматски ќе заспие по 60 секунди.

Поврзани производи..