• Свеж
Luexbox Едноставен држач за четки за заби за патувања со дното против лизгање, одвојување на паста за заби за countertop, мултифункционален кади за паста за заби, чешел, брич
zoom_in

Luexbox Едноставен држач за четки за заби за патувања со дното против лизгање, одвојување на паста за заби за countertop, мултифункционален

DEN 127.84

Стока
check Во продавницата

Едноставен држач за четки за заби изработен од цврста пластика, издржлив и лесен за чистење Мултифункционална четка за заби стојат поделена на 3 секции, може да држи паста за заби, електрична четка за заби, брич, стоматолошки алати, чешел, четка за шминка, итн. Големина на производот : 4¾ "x 2" x 3 "(12cm x 5,5cm x 7,5см). Содржина на пакет : држач за четки за заби x 1. Материјал : Пластична боја : Бела белешка : - Редовно расклопување и чистење за да се обезбеди држачот на четката за заби е чист и поудобно за употреба. - Ве молиме, притиснете од дното кога се расклопувате.

Поврзани производи..