• Свеж
Genигв симпатична пар пар за четка за заби, чаша за четкање, студентска чаша чаша уста за миење садови за домаќинство
zoom_in

Genигв симпатична пар пар за четка за заби, чаша за четкање, студентска чаша чаша уста за миење садови за домаќинство

DEN 673.60

Стока
check Во продавницата

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне. Чаша за четкање од типот на рачката, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување. Прекрасно поставување, лесно да се реши чистотата на бањата. Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне. Чаша за четкање од типот на рачката, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставно и елегантно, погодно за најразлични стилови на украсување.Мепуларна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Име на производи : тоалети за тоалети : бања, тоалетот за тоалетот : керамика пакет вклучува : тоалетен шарм 1*сет (не вклучително и други демо -предмети) Совети за вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете девијација од 2-3 см. Поради различни монитори, бојата може да варира, ве молиме разберете.

Поврзани производи..