• Свеж
Топ за ранец на вреќата со пелена, водоотпорен ранец за торба за мама за мама за момче девојче момче
zoom_in

Топ за ранец на вреќата со пелена, водоотпорен ранец за торба за мама за мама за момче девојче момче

DEN 232.00

Стока
check Во продавницата

Димензии на производот : 11x78x15in; Користејќи висококвалитетно издржлива ткаенина од Оксфорд, отпорна на вода и лесно може да се избрише чисто, не плашете се од млекото или истурањето на водата на торбата. Подарок за слатко бебе за туширање за нови мама и тато. Со поставените грб и прилагодливите ленти за рамото можат да ослободат стрес на вратот и рамото на тато. Еден главен оддел, две странични џебови, еден преден патент џеб и осум мали внатрешни работи. Непречено патент за лесен пристап и отстранете ги предметите. Различни начини за употреба. За носење на едно рамо, носење со двојно рамо, удобна рачка за рачна торба, закачете се со шетач за да ја ослободите раката. Стилски дизајн на торби за пелена, можете да ја користите оваа торба за пелена како ранец, торба за рамо, чанта, торба за гласник; Модерен ранец што може да го носат и мајки и татковци. Стилски, лесно се совпаѓаат со вашето секојдневно облекување, нашата торба за пелена е дизајнирана со стил, дефинитивно ќе го сакате изгледот на тоа. Нема потреба да се грижите за да изгледате помалку мода додека носите многу работи за бебиња, со овој ранец, можете да изгледате уште повеќе стилски. Оваа торба за пелена може да се користи и како ранец за патувања, чантата, исто така; Стилскиот дизајн се совпаѓа со сè што носите, што ја прави торбата со нечисти подеднакво да одат на мама, жени, девојчиња и мажи, идеални за нега на бебиња за време на шопинг, патување итн. Пријателски за корисници, многу оддели за организатор на нашата торба за пелена со многу мулти- Функционални посебни џебови за складирање за да зачувате сè што ќе ви треба за вашето малечко внатре и најдобриот дел за тоа е што е водоотпорен, лесен за употреба, траен и лесен, што ви помага да ги направите работите поедноставни.

Поврзани производи..