• Свеж
Периодичен Систем На Елементите Торби За Торби За Пелени Ранец За Мумии Торба За Пелени Со Голем Капацитет Патна Торба За Нега На Бебиња
zoom_in

Периодичен Систем На Елементите Торби За Торби За Пелени Ранец За Мумии Торба За Пелени Со Голем Капацитет Патна Торба За Нега

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, за да се обезбеди доволно простор за потребните работи за одржување на совршен ред Паметен Дизајн : дизајнот со отворен грб ви помага лесно да ги пронајдете предметите што ви се потребни во ранецот за пелени. Погодно е да се стават или отстранат производите од дното на кесата за пелени. Водоотпорен и Отпорен на Абење : Изработен од висококвалитетно, водоотпорно И издржливо платно Од Оксфорд, лесно се чисти. Разновиден и стилски, тоа е добар избор за мама и тато. Практичен Дизајн : може да се користи како ранец, чанта или закачување на кочија за бебиња. Таа е погодна за шопинг, туризам и други прилики. Обезбедување квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете торба за пелени, торба за шишиња, две ленти за колички, подлога за менување. Џебовите вклучуваат : 1 x главен капацитет торба.1 х патент џеб на предната страна.2 х странични џебови.8 х мали џебови за складирање внатре.Мултифункционален : Предниот џеб може да складира мали работи за лесен дофат, страничните џебови можат да држат шише за нега, шише со вода или чадор.Рачките одозгора ви овозможуваат да го носите како пелена и неговите интегрирани ремени за количка лесно можат да го прилагодат на вашата количка.

Поврзани производи..