• Свеж
Бакати Вудлендс Сива/Беж Сива Триаголници Неутрален Памук Менување На Рампа Покритие, Беж/Сива
zoom_in

Бакати Вудлендс Сива/Беж Сива Триаголници Неутрален Памук Менување На Рампа Покритие, Беж/Сива

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

100% Памук Перкале Ткаенини 200 Конец Брои Вклучува дупки за копчиња од страните за сместување на влошки за менување со ремени и токи за да го одржите бебето безбедно и сигурно. Сеопфатната еластика обезбедува совршено вклопување во стандардните контурни влошки за менување со димензии 32 инчи на 16 инчи на 5,5 инчи. Крајна заштита за вашето бебе-во комбинација со 100% памучни перкале ткаенини и возвишено полиестерско полнење. Одличен туш за бебиња или подарок за одмор-достапен во многу отпечатоци Со Потпис На Бакати за избор од широк спектар на бои и отпечатоци. Ние нудиме избор за бебе момчиња или девојчиња или родово неутрални расадник декори. Лесна нега-издржливоста во текот на целата година е загарантирана Во Бакати. Безбедноста е уверена - сите Производи На Бакати се во согласност со законите за безбедност НА САД, вклучително и упатствата и тестирањето НА КПСИЈА. Постојат многу други координативни додатоци за купување одделно со повеќе опции на чаршафи за креветчиња/мали деца, панели За Завеси, Валанс на прозорци, здолништа за креветчиња/кревети за мали деца, ќебиња итн. Постојат многу други координативни додатоци за купување одделно Во Овој Простор Повеќебоен Простор Повеќебојни Колекции Постелнина за да направите расадникот на вашето дете да изгледа уникатно, стилски и шик, вклучувајќи повеќе опции за креветчиња/чаршафи за мали деца, завеси,. прозорец валанс, 3 избори на креветчето/детско креветче здолништа, 3 избори на кадифен ќебиња, 10 парче креветчето сетови Со Браник Рампа, Со Една Долга Страна Креветчето Железнички Капак, 3 избори за креветчето вградени листови, деца складирање вклучувајќи Расадник За Складирање Кади, Пречка, Играчка Градите, Чување Торби во повеќе големини,. Комплети за постелнина за мали деца од 4 Парчиња, комплети за постелнина за мали деца од 3 Парчиња, перница за декември, Табла За Меморандуми, Теретана За Активности За Бебиња, ватирани навлаки за менување подлоги, Перница И Навлаки За Нега, Мочање, 2 пакувања кратки странични капаци за шини за креветчиња, итн достапни за купување одделно Од Бакати. Машина За Перење Со упатства за секоја ставка за нега. 100% памучни перкале ткаенини кои се најдобри за кожата на вашето дете. Расадник За Складирање Кади за да ја одржувате должноста и потребите за капење на вашето новороденче организирани и на дофат цело време. 4 комплет постелнина за мали деца, вклучувајќи преголем утешител, рамен чаршав со еластична од едната страна што го олеснува фиксирањето на креветот. Комплет за чаршафи за мали деца достапен за купување одделно помеѓу алиштата. Декоративна перница која може да се користи за рокерот во почетните денови за поддршка на грбот, може да се користи како декоративна перница на креветот за мали деца. Листови за креветчиња во разигран принт на лисица, печатење со иглички, сиви ленти, цврсто сино, како и цврсто сиво достапно за купување како дополнителни чаршафи додека валканиот е во алишта. Кадифни Ќебиња во повеќе избори во боја. Мат за Дремка за мали деца за дневен престој, патување или спиење кај баби и дедовци. Мочајте За да го одржите вашето дете среќно и разиграно.

Поврзани производи..