• Свеж
Рачна изработка Еднократно Се-Во-Едно Платнена Пелена со Големина Во Боја и Вметнување Бамбус
zoom_in

Рачна изработка Еднократно Се-Во-Едно Платнена Пелена со Големина Во Боја и Вметнување Бамбус

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Пелена Школка и Лагер : 100% Полиестер, Внатрешно Полнење : 80% Вискоза Од Бамбус/20% Полиестер, Отстранлив Вметнување : Надворешен Слој : 80% Вискоза од Бамбус/20% Полиестер Внатре слој : 80% Полиестер/20% Полиамид. СИСТЕМ ЗА ГОЛЕМИНА ВО БОЈА-Нашиот уникатен и патентиран систем за димензионирање кодиран во боја го прави менувањето на вашето растечко бебе брзо. Секоја боја претставува одредена тежина, затоа едноставно следете ја соодветната боја за големината и тежината на вашето малечко. ВМЕТНУВАЊА Од БАМБУС-Направени Од одржлив бамбус Кој не само што е еколошки, туку е помек и поапсорбентен од алтернативите. Нашите влошки се прилепуваат за лесно миење и дезинфекција. ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГИ ПОЛНИТЕ ДЕПОНИИТЕ - ако родителите платнени пелени се пелени само еднаш неделно, би можеле да спречиме повеќе од 300 милиони пелени за еднократна употреба да завршуваат на депонии секоја година. ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ-Платнената Пелена може да ви заштеди илјадници долари во текот на првите години од животот на вашето бебе. Инвестирањето на тие заштеди во фонд за колеџ не само што може да помогне да се спаси планетата, туку и да се изгради подобра иднина за вас и вашето семејство. ТРЕНИРАЈТЕ ЗА ТЕНЏЕРЕ бебињата СО ПЕЛЕНИ СО РАНА Ткаенина имаат тенденција да тренираат со тенџере 6 -12 месеци порано од нивните врсници со пелени за еднократна употреба. Пелена Школка и Лагер : 100% Полиестер, Внатрешно Полнење : 80% Вискоза Од Бамбус/20% Полиестер, Отстранлив Вметнување : Надворешен Слој : 80% Вискоза од Бамбус/20% Полиестер Внатре слој : 80% Полиестер/20% Полиамид.

Поврзани производи..