• Свеж
Рнал За Станица Кулер Надворешни Вентилатори Мојата Конзола За Игри На Отворено Вентилатор За Автоматско Ладење 3 Порти Мултифункционален Интелигентен Вентилато?
zoom_in

Рнал За Станица Кулер Надворешни Вентилатори Мојата Конзола За Игри На Отворено Вентилатор За Автоматско Ладење 3 Порти Мултифункционален

DEN 249.60

Стока
check Во продавницата

Полнење : Користете со повеќето за штандови за полначи ЗА ПС Добива dc 5v моќност од USB портата ЗА PS4. Не е потребно дополнително напојување. Лесен За Инсталирање : вентилаторот за ладење прифаќа прицврстување на типот за лесна инсталација, тивок и модерен дизајн, кој тесно се вклопува ЗА PS4. Едноставна алатка бесплатен клип за инсталација. 3 Вентилатори : Опремени со 3 мини вентилатори, кои можат да извлечат топлина од куќиштето за да ја одржат работната температура и да ја одржуваат ладна за време на тешките игри. 2 Режим На Работа : вентилаторот за ладење има две опции за режим на работа, автоматски и рачен. Можете рачно да го поставите Во Турбо режим или Автоматски режим. 2 Режим На Работа : вентилаторот за ладење има две опции за режим на работа, автоматски и рачен. Можете рачно да го поставите Во Турбо режим или Автоматски режим. Полнење : Користете со повеќето за штандови за полначи ЗА ПС. Добива dc 5v моќност од USB портата ЗА PS4. Не е потребно дополнително напојување. Лесен За Инсталирање : вентилаторот за ладење прифаќа прицврстување на типот за лесна инсталација, тивок и модерен дизајн, кој тесно се вклопува ЗА PS4. Едноставна алатка бесплатен клип за инсталација. 3 Вентилатори : Опремени со 3 мини вентилатори, кои можат да извлечат топлина од куќиштето за да ја одржат работната температура и да ја одржуваат ладна за време на тешките игри. 2 Режим На Работа : вентилаторот за ладење има две опции за режим на работа, автоматски и рачен. Можете рачно да го поставите Во Турбо режим или Автоматски режим. 2 Режим На Работа : вентилаторот за ладење има две опции за режим на работа, автоматски и рачен. Можете рачно да го поставите Во Турбо режим или Автоматски режим. 3 Вентилатори : Опремени со 3 мини вентилатори, кои можат да извлечат топлина од куќиштето за да ја одржат работната температура и да ја одржуваат ладна за време на тешките игри.

Item Type:
Host Cooling Fan
Material:
ABS
Colour:
Black
Function:
for PS4 Slim Host Cooling
Scope of Application:
for PS4 Slim Host
How to Use:
Install and use:
Package List:
1 x Radiator:
1 x Power Cord:
1 x Manual:

Поврзани производи..