• Свеж
Нико Активирањето Копчето Назад Со Палецот Капи ЗА PS4 Игра Како Про-PlayStation 4
zoom_in

Нико Активирањето Копчето Назад Со Палецот Капи ЗА PS4 Игра Како Про-PlayStation 4

DEN 318.40

Стока
check Во продавницата

Уредот седи безбедно на дното НА КОНТРОЛОРОТ PS4 и одржува низок профил со стилски LED ДИСПЛЕЈ СО позадинско осветлување Дизајниран да не го одвлекува вниманието Целосно прилагодливи задни активирачи што му овозможуваат на корисникот да го програмира КОНТРОЛОРОТ PS4 и да мапира кое Било Од Копчињата за внесување на двата дополнителни активирачи за да игра поудобно. Се прикачува на дното на Контролорот Dualshoc4 преку портата за слушалки со цел да се одржи безбедна врска без да се предизвика непријатност кај корисникот или да се промени чувството на контролорот. Екранот на уредот нема да го одземе искуството со игри со тоа што ќе предизвика одвлекување на вниманието или светли рефлексии во ТЕЛЕВИЗОРОТ. Вклучува 2 мали и 2 големи виолетови стапчиња за палецот за да му овозможат на гејмерот да го постави и калибрира совршениот распоред на Контролорот за игри за секоја игра. Уредот седи безбедно на дното НА КОНТРОЛОРОТ PS4 и одржува низок профил со стилски LED ДИСПЛЕЈ СО позадинско осветлување Дизајниран да не го одвлекува вниманието. Целосно прилагодливи задни активирачи што му овозможуваат на корисникот да го програмира КОНТРОЛОРОТ PS4 и да мапира кое Било Од Копчињата за внесување на двата дополнителни активирачи за да игра поудобно. Се прикачува на дното на Контролорот Dualshoc4 преку портата за слушалки со цел да се одржи безбедна врска без да се предизвика непријатност кај корисникот или да се промени чувството на контролорот.

Поврзани производи..