• Свеж
Кралство Дојди Избавување-Кралско Издание ПС4
zoom_in

Кралство Дојди Избавување-Кралско Издание ПС4

DEN 511.84

Стока
check Во продавницата

Масивен реален отворен свет : Величествени замоци, огромни полиња, сите изречени во неверојатна графика од висока класа Нелинеарна приказна : Решете потраги на повеќе начини, а потоа соочете се со последиците од вашите одлуки. развој на карактер : Изберете ја вашата опрема, подобрете ги своите вештини и заработете нови поволности. Опис На производот Кралство Дојде : Избавување е приказна управувано отворен СВЕТ RPG кој ќе потопува во епска авантура во Светото Римско Царство. Одмаздете Се За Смртта на вашите родители додека се борите со напаѓачките сили, продолжете со потраги што ја менуваат играта и правете влијателни избори.Истражете величествени замоци, длабоки шуми, просперитетни села и безброј други реални поставки во средновековната Бохемија!. Сетот Содржи : ДВД.

Поврзани производи..