• Свеж
Силиконски зафат на Зедлабз ја покрива кожата за контролорите на Sony PS4 - црвена
zoom_in

Силиконски зафат на Зедлабз ја покрива кожата за контролорите на Sony PS4 - црвена

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Подобрена удобност и супериорен зафат Максимален пристап до палецот, копчињата за акција и Д-рампа. Компатибилен со официјалните контролори на Sony PS4. Контролорот не е вклучен. Подобрена удобност и супериорен зафат. Максимален пристап до палецот, копчињата за акција и Д-рампа. Компатибилен со официјалните контролори на Sony PS4. Контролорот не е вклучен. Карактеристики : - Свеж нов изглед и општа заштита за вашиот контролер- подобрена удобност и супериорен зафат- максимален пристап до палецот, копчињата за акција и Д-под-компатибилни со официјалните контролори на Sony PS4. Ниво со подобрена удобност и супериорен зафат на контролниот капак на контролорот Zedlabz SG-1 за контролорите PS4. Развиени од повратни информации од плеерот, капакот на контролорот SG-1 е дизајниран за да обезбеди максимален пристап до палбовите, копчињата за акција и Д-подлогата со своите Отворен дизајн на предниот дел. Покривот за зафаќање е направен од највисок квалитет на силиконот, нудејќи долготрајна издржливост дури и за најтешкиот гејмер. вашиот контролер.

Поврзани производи..