• Свеж
Водоотпорен Заштитник За Душеци Со Целосна Големина - Пластичен Капак За Кревет-Водоотпорен Вграден Лим Памучен Тери
zoom_in

Водоотпорен Заштитник За Душеци Со Целосна Големина - Пластичен Капак За Кревет-Водоотпорен Вграден Лим Памучен Тери

DEN 315.20

Стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА и СОСТАВ : Водоотпорен Капак За Душеци Целосно Идеален за душеци од 54"х75" и има длабок џеб за поставување душеци дебели до 14 инчи Материјали : памук-тери површина; дише тивка мембрана бариера ;100 % Водоотпорен ;80% Памук, 20% Полиестер;. ЗОШТО ВИ Е ПОТРЕБНО ова : Водоотпорен заштитник За Душеци Со Целосна големина на душекот обезбедува заштита од пот, урина, течности и дамки. Ова го продолжува животот на вашиот душек. УДОБНОСТ : Целосен Водоотпорен капак Ултра Тенок Дизајн Кој Нема да Го Промени Чувството на Вашиот Душек. Длабок џеб добро го поправа овој заштитник на вашиот душек. Овој водоотпорен лист не треба да се прилагодува секој ден на вашиот душек. Гаранција : целосниот капак на душекот е поддржан со долга гаранција според полисата. Под никакви околности, можете да не контактирате за помош. ЛЕСНА НЕГА : овој водоотпорен чаршав за душеци со целосна големина лесно се чисти бидејќи може да се пере во машина. НО!!! Препорачуваме машинско перење и сушење на ниски температури. ГОЛЕМИНА и СОСТАВ : Водоотпорен Капак За Душеци Целосно Идеален за душеци од 54"х75" и има длабок џеб за поставување душеци дебели до 14 инчи. Материјали : памук-тери површина; дише тивка мембрана бариера ;100 % Водоотпорен ;80% Памук, 20% Полиестер;. ЗОШТО ВИ Е ПОТРЕБНО ова : Водоотпорен заштитник За Душеци Со Целосна големина на душекот обезбедува заштита од пот, урина, течности и дамки. Ова го продолжува животот на вашиот душек. УДОБНОСТ : Целосен Водоотпорен капак Ултра Тенок Дизајн Кој Нема да Го Промени Чувството на Вашиот Душек. Длабок џеб добро го поправа овој заштитник на вашиот душек. Овој водоотпорен лист не треба да се прилагодува секој ден на вашиот душек.

Поврзани производи..