• Свеж
Рамирар Мастило Сликарство Акварел Ретро Кафеава Портокалова Афион Цвеќиња Декоративни Фрли Перница Капак Случај Перница Дома Дневна Соба Кревет Софа Автомобил ?
zoom_in

Рамирар Мастило Сликарство Акварел Ретро Кафеава Портокалова Афион Цвеќиња Декоративни Фрли Перница Капак Случај Перница Дома Дневна

DEN 223.84

Стока
check Во продавницата

100% Памук и Лен Рамирар Мастило Сликарство Акварел Ретро Кафеава Портокалова Афион Цвеќиња Декоративни Фрли Перница Покрие Декорација Памук Лен Плоштад 18 х 18 Инчи. Големина : Квадратни 18 х 18 Инчи, 45 х 45 см, може да има грешка од 1-2 см. Ако ви треба друга големина, ве молиме контактирајте со нас. Изработен е од висококвалитетен памучен ленен материјал. Ако сакате кадифе материјал (иста цена како памучна постелнина), ве молиме испратете ни е-пошта веднаш по нарачката. Се печати само од едната страна, патентот е скриен, влошката за перница не е вклучена, но е достапна во нашата продавница (Пребарување : B07 NN8 QH61). Измијте го во ладна вода. Стандардна испорака : Обично нашата стока се испорачува за 10 до 20 дена. Добредојдовте во нашата продавница, ние веруваме дека нашите производи и услуги се најдобри. ●Користете : може совршено да го украси вашиот дом, дневна соба, кревет, софа, стол, автомобил итн. Ве Молиме контактирајте не ако имате било какви прашања или сакате прилагодување, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.

Поврзани производи..