• Свеж
Зелен Лежалка Перница За Главата Каучот Вратот Перница Кожа За Лежалка Стол Одмор Перница Вратот Поддршка Перница Канцеларија Стол Потпирачот За Глава Главата По?
zoom_in

Зелен Лежалка Перница За Главата Каучот Вратот Перница Кожа За Лежалка Стол Одмор Перница Вратот Поддршка Перница Канцеларија Стол

DEN 550.40

Стока
check Во продавницата

Перница За Глава За Лежалка за кожа : Наменета За мускулна релаксација за главата или вратот, лесно намалете го дополнителното оптоварување или затегнатост Обезбеден удобен постон за вратот додека лежите. Прилагодлива Висина : велкро дизајнот на капакот на потпирачот за глава и перницата на потпирачот за глава ви овозможува да ја прилагодите перницата за да ја пронајдете оптималната висина што ја сакате, што е погодно за повеќето лежалки и луѓе. Едноставна Употреба : Еластичниот ремен на капакот на потпирачот за глава го прави лесно инсталиран и отстранет, погоден за обем од 39,3" -57,5 " софи, чувајте го вашиот мебел за чистење на дамката. Стабилна и Поддржувачка : перницата за потпирач за глава е фиксирана на капакот на потпирачот за глава со велкро, исполнета со ПП памук и издржлива. Мека и Миење : перницата за потпирачот за глава е покриена со црна кожа, која е удобна за допир, отпорна на пот и водоотпорна, лесна за чистење. Перница За Глава За Лежалка за кожа : Наменета За мускулна релаксација за главата или вратот, лесно намалете го дополнителното оптоварување или затегнатост. Обезбеден удобен постон за вратот додека лежите. Прилагодлива Висина : велкро дизајнот на капакот на потпирачот за глава и перницата на потпирачот за глава ви овозможува да ја прилагодите перницата за да ја пронајдете оптималната висина што ја сакате, што е погодно за повеќето лежалки и луѓе.

Поврзани производи..