• Свеж
Нунуби Памучна Перница Мајка И Новороденче Единечен Ракав За Перница Со Две Лица Памучна Перница Перница Плик за Перница 2 парчиња Римска пепел 48*74см
zoom_in

Нунуби Памучна Перница Мајка И Новороденче Единечен Ракав За Перница Со Две Лица Памучна Перница Перница Плик за Перница 2 парчиња Римска пепел

DEN 159.84

Стока
check Во продавницата

Совршена големина : големината на секоја навлака за перници е 48*74см, вкупно 2 парчиња (* со исклучок на перницата*) Бидејќи е рачно изработен, дозволете отстапување од 1 до 536 см. Моделот е само на предната страна. Материјал : навлаката за перници е изработена од висококвалитетен, издржлив и еколошки и издржлив памук, мек и удобен, силен, не е лесен за пената и преклопување, лесен за чистење, еколошки и издржлив. Дизајн : невидливиот патент не ја ослабува убавината на куќиштето за перници. Благодарение на мазниот патент, влошката може лесно и погодно да се вметне или отстрани од капакот. Засилените рабови не само што спречуваат кинење или кршење, туку и изгледаат уредно и убаво. Применливи Места : Совршено украсете ја вашата куќа и обезбедете ви поудобна средина за живеење. Одлично е да се создаде стилска удобност на софи, клупи, столови, канцеларии, софи или спални соби, дневни соби, кафулиња, тераси итн. Инструкции за перење : може да се мие во машина за лесно одржување и сервисирање. Користете ладна вода, миење на ниски температури и неутрален детергент на нежен циклус. Не е погоден за белење со хлор и сушење во природен воздух. Обрнете внимание на јачината на чистење. Не избелувајте, избегнувајте директно пеглање.

Поврзани производи..