• Свеж
Какијун 7 Парче Кревет Во Торба Бохо Утешител Постави Кралот Големина, Црна Бела Сина Крпеница Шеврон Шарени Утешител И Лист Во собата, Сите Сезона Мека Микрофибер ?
zoom_in

Какијун 7 Парче Кревет Во Торба Бохо Утешител Постави Кралот Големина, Црна Бела Сина Крпеница Шеврон Шарени Утешител И Лист Во собата,

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

[Бохо Геометриски Дизајн] : Бели и сини геометриски шеврони, триаголници и ленти крпеница шема на црн утешител, заживување на вашата спална соба во елегантна и модерна фасада Совршена мешавина од смели и живописни бои, осветлете го вашиот дом со бохо шик изглед. Погоден за тинејџерски мажи жени. [7pc Кралот Утешител Сет] : можете да добиете 7 парче кревет во торба кралот со 1 утешител(102 "x90"), 1 рамен лист(108 "x102"), 1 вграден лист(78 "x80"+18"), 2 перница случаи(20 "x40"), 2 перница шамс(20 "x36"). Црниот бохо утешител може да дојде збрчкан поради вакуумската запечатена кеса. Ставете го на сонце и нежно тапкајте за меки. [ Мек Микрофибер Материјал] : Изработен од врвна ткаенина од микрофибер и надолу алтернативно полнење од полиестер, мек,мек,удобен и лесен. Чувајте ве топло во зима и ладно во лето. Покријте со геометрискиот бохо крпеница утешител за да уживате во длабок звучен сон цела ноќ. [Исклучителна Изработка] : комплетот за утешител со пруги шеврон користи уникатен тесен процес на шиење. Спречување на менување или згрутчување на филер. Издржлив за долготрајна употреба, погоден за цела сезона. Обезбедување супериорна топлина и удобност во текот на целата година. Овозможува удобен ноќен сон. [Лесна Нега И Нашата Услуга] : комплетниот комплетен кревет од 7 парчиња може да се мие во машина во ладна вода со нежен циклус, сушен на сонце или сушен на тивок оган доколку е потребно. Бојата ќе остане светла и живописна по повторното перење. Ние веруваме во квалитетот на нашиот производ, ве молиме купете со доверба. [Бохо Геометриски Дизајн] : Бели и сини геометриски шеврони, триаголници и ленти крпеница шема на црн утешител, заживување на вашата спална соба во елегантна и модерна фасада. Совршена мешавина од смели и живописни бои, осветлете го вашиот дом со бохо шик изглед. Погоден за тинејџерски мажи жени. [7pc Кралот Утешител Сет] : можете да добиете 7 парче кревет во торба кралот со 1 утешител(102 "x90"), 1 рамен лист(108 "x102"), 1 вграден лист(78 "x80"+18"), 2 перница случаи(20 "x40"), 2 перница шамс(20 "x36").

Поврзани производи..