• Свеж
Вапутар Јорган Кралот Големина Постелнина Сет - 3 Парчиња Кралот Ватенка Постелнина Во Собата, Бохо Кралот Големина Јоргани, Лесни Реверзибилни Прекривки Покривки
zoom_in

Вапутар Јорган Кралот Големина Постелнина Сет - 3 Парчиња Кралот Ватенка Постелнина Во Собата, Бохо Кралот Големина Јоргани, Лесни Реверзибилни

DEN 927.84

Стока
check Во продавницата

ВАПУТАР е бренд за постелнина, кој дизајнира и произведува серија производи, вклучувајќи комплет за ватенка, капаци за перници за фрлање, утешители итн Цели : Го Подобрува Вашето Искуство Со Спиењето И Развесели Досадна Спална Соба. Уживајте Во Слободното време со ВАПУТАР. Луксузни комплети за ватенка погодни за спална соба, гостинска соба и студентски дом. Користете го како ќебе за фрлање за вашиот кревет или кауч/софа, покривка за фотелја, ќебе за плажа или пикник и украсете ги сите други сценарија. Исклучителна постелнина прекривки сет подобрува дома украси. Забелешка : сината прекрасна живописна шема на постелнина за ватенка го покрива креветот и виси покрај креветот што се гледа од сликата, ако сакате комплетот за ватенка да се прикаже како на сликата во вашата спална соба, ве молиме внимателно проверете го креветот и големината на јорганот и нарачајте поголеми комплети за ватенка од вашиот кревет за да го покриете. Меката ткаенина на допир го одржува телото да се чувствува удобно. ВАПУТАР прифаќа дизајн без патент, така што клиентите нема да имаат проблеми со оштетување на патентот за време на употребата. [Широка Практичност]-1x Јорган Кралска Големина (98* 106 Инчи) + 2x Навлаки За Перници (20* 36+ 2 Инч). Исклучителна постелнина прекривки сет подобрува дома украси. Луксузни комплети за ватенка погодни за спална соба, гостинска соба и студентски дом. Исто така добар за употреба во патување и кампување. Одлично на троседот и каучот. Совршен подарок и за семејствата и пријателите. [Мек Материјал] - мек допир предниот микрофибер покрие ткаенина на кралот ватенка постелнина сет држи човечкото тело удобно чувство. Значително, но лесно полнење со микрофибер за покривка со кралска големина помага при добар сон. [Фино Рачна Работа]- микрофибер јорган поставува кралот големина се составени од три слоја, цветни постелнина ткаени покритие, внатрешна микрофибер полнење и еднобојна ткаени поддршка. Три слоја на фарма куќа постелнина кралот големина се зашиени заедно со парична казна рачна работа. Прецизната рачно изработена крпеница ја прави прекривката со кралска големина екстра цврста и долг работен век. [Цела Сезона] - лесни покривки ватенка со добра пропустливост на воздухот е убаво да се користи во лето. Квалитетното полнење со микрофибер се загрева во зима. Покривката за кралска постелнина може да се користи како цветен јорган или кралска покривка во текот на целата година. Ако сакате да спиете со вашите миленици, јорганите со царинење помагаат да го одржите вашиот кревет чист. [Лесна Нега]-комплетите За Постелнина се перат во машина. Без избледување на бојата и без разоткривање по миењето. Ватенка постави кралот големина покривки може да се мијат со нежен циклус на вода и падна сува на тивок оган. Кога доби кралот големина покривки тоа е вакуум спакувани, миење ќе го направи помек и меки.

Поврзани производи..