• Свеж
Artshowing Floral Soft Couch Pillowbase, квадратни печатени перници за фрлање за домашно декор 18x18inch, капаци на перници за кревет, троседот и автомобилот - убави цвеќиња акварел ефект
zoom_in

Artshowing Floral Soft Couch Pillowbase, квадратни печатени перници за фрлање за домашно декор 18x18inch, капаци на перници за

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Постелнина, памук Безбедни материјали : Се користат висококвалитетни материјали за памучни постелнини, кои се издржливи и лесни за грижа. Не се користат штетни хемикалии во производството, нема бледнее, без боење, без брчки и безопасни за кожата. Убав изглед : Уникатниот дизајн на перници обезбедува долготрајна убавина за кој било стил и просторија за теми. Јасната шема не е лесно да се избледи, донесувајќи шик стил во вашата дневна соба и спална соба. Обезбедете удобност : Нашиот капак за перници има едноставен и модерен дизајн, издржлив, дишење и удобно. Дозволете ви да останете пријатни во секое време кога читате, гледате телевизија, работите и одмор. Применливи прилики : многу погодни за дневна соба, спална соба, канцеларија, стол, кафуле, автомобил, кревет, софа, седиште, хотел, тераса, клупа и декорација за Божиќ и други фестивали и забави. Лесна грижа : Машинско миење или миење на рацете во ладна вода, миењето на рацете е најдобро. Кога машината за миење, нежно циркулирајте и лежете рамно на суво. Тешко дека треба пеглање. Секогаш изгледа како ново после секое миење. Постелнина, памук. Безбедни материјали : Се користат висококвалитетни материјали за памучни постелнини, кои се издржливи и лесни за грижа. Не се користат штетни хемикалии во производството, нема бледнее, без боење, без брчки и безопасни за кожата. Убав изглед : Уникатниот дизајн на перници обезбедува долготрајна убавина за кој било стил и просторија за теми. Јасната шема не е лесно да се избледи, донесувајќи шик стил во вашата дневна соба и спална соба. Обезбедете удобност : Нашиот капак за перници има едноставен и модерен дизајн, издржлив, дишење и удобно. Дозволете ви да останете пријатни во секое време кога читате, гледате телевизија, работите и одмор. Применливи прилики : многу погодни за дневна соба, спална соба, канцеларија, стол, кафуле, автомобил, кревет, софа, седиште, хотел, тераса, клупа и декорација за Божиќ и други фестивали и забави.

Поврзани производи..