• Свеж
ЗСЕДП 1 Пар 50х150 См Долга Перница Перница Перница Тело Перница Меки Големи Перници За Кревети За Возрасни Памучна Покривка )
zoom_in

ЗСЕДП 1 Пар 50х150 См Долга Перница Перница Перница Тело Перница Меки Големи Перници За Кревети За Возрасни Памучна Покривка )

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

ПАМУЧНА ОБВИВКА : нашиот капак за перници за тело направен СО памучна ткаенина ОД 233ТЦ Мека, Дише и пријателска за кожата, обезбедувајќи супериорно меко чувство и правејќи да се чувствувате како да спиете на облак. Полнење со микрофибер и Цврста Поддршка : Нашата Перница За Тело е исполнета со 1400гр микрофибер. Давање доволно поддршка на грбот, вратот, рамената, ' рбетот и има голема еластичност. Дозволувајќи им на вашите мускули да останат опуштени. Без разлика какви пози за спиење претпочитате, секогаш можете да го добиете искуството на хотел со пет ѕвезди дома секоја вечер. Одлично за Сите Стилови На Спиење : големината на нашата долга перница за тело е 50х150 см, одлична е за странични прагови, задни прагови и стомачни прагови. Оваа перница е вашиот совршен придружник без разлика дали спиете, гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или едноставно ја земате лесно на каучот. Лесно Чистење : нашата голема перница за тело се пере во машина со ладна вода, суво сонце или суво, лесно се грижи и одржува чисто. Известување : препорачуваме да користите соодветна навлака за перници за да го продолжите работниот век, исто така, одговара на вашиот декор. ПАМУЧНА ОБВИВКА : нашиот капак за перници за тело направен СО памучна ткаенина ОД 233ТЦ. Мека, Дише и пријателска за кожата, обезбедувајќи супериорно меко чувство и правејќи да се чувствувате како да спиете на облак. Полнење со микрофибер и Цврста Поддршка : Нашата Перница За Тело е исполнета со 1400гр микрофибер. Давање доволно поддршка на грбот, вратот, рамената, ' рбетот и има голема еластичност. Дозволувајќи им на вашите мускули да останат опуштени. Без разлика какви пози за спиење претпочитате, секогаш можете да го добиете искуството на хотел со пет ѕвезди дома секоја вечер. Одлично за Сите Стилови На Спиење : големината на нашата долга перница за тело е 50х150 см, одлична е за странични прагови, задни прагови и стомачни прагови. Оваа перница е вашиот совршен придружник без разлика дали спиете, гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или едноставно ја земате лесно на каучот. Лесно Чистење : нашата голема перница за тело се пере во машина со ладна вода, суво сонце или суво, лесно се грижи и одржува чисто. Известување : препорачуваме да користите соодветна навлака за перници за да го продолжите работниот век, исто така, одговара на вашиот декор. ПАМУЧНА ОБВИВКА : нашиот капак за перници за тело направен СО памучна ткаенина ОД 233ТЦ. Мека, Дише и пријателска за кожата, обезбедувајќи супериорно меко чувство и правејќи да се чувствувате како да спиете на облак.Полнење со микрофибер и Цврста Поддршка : Нашата Перница За Тело е исполнета со 1400гр микрофибер.

Поврзани производи..