• Свеж
Дизајнтоа Знак 100 Рустикално Дрво Марки Прославете Ја Годишнината Од Свадбата Етикети За Шишиња Со Вода Роденден На Свршувачката Забава
zoom_in

Дизајнтоа Знак 100 Рустикално Дрво Марки Прославете Ја Годишнината Од Свадбата Етикети За Шишиња Со Вода Роденден На Свршувачката

DEN 1134.40

Стока
check Во продавницата

Етикетите Се Високи 8" Широки за 2", добивате 100 Етикети по нарачка Одлично за свадби, Невестински Тушеви, Свршувачки Забави и други специјални прилики. Самолеплива етикета е лесна за употреба и изгледа одлично!. Персонализирано со имињата што ги сакате и датумот што го сакате, или која било друга порака што би сакале. Одличен начин за персонализирање на вашите настани. Овие етикети се самостојни и лесно се лепат за вашите шишиња со вода. Нашите етикети се печатени со ласер и нема да работат или размачкаат.Прилагодете со Имињата и датумот што сакате да се појавите.Добивате 100 етикети по нарачка етикетите се лупат и лепат, така што лесно се нанесуваат. Сликите што ги прикажувам се од етикетите 8"х2" на Стрелката 16,9 мл шишиња со вода овие етикети за шишиња со вода се одлични за секоја пригода, вклучувајќи родендени, годишнини, тушеви за бебиња, квинчеа?епохи, слатки шеснаесет забави, свечени отворања или какви било други специјални прилики. Можам да го прилагодам текстот на кој било начин што сакате. Испратете ми е-пошта ако имате какви било прашања. Напишете опис за овој производ овде.

Поврзани производи..