• Свеж
ХАБА Мини Бања Книга Алберт Патката Со Ефект На Чкрипење-Одлична За Бања или Базен
zoom_in

ХАБА Мини Бања Книга Алберт Патката Со Ефект На Чкрипење-Одлична За Бања или Базен

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Мега бања забава во мини-формат Совршен за када или базен. Страница по страница, Алберт патката дава многу забава и разновидност. Без никаков текст, но со илустрации во боја и забавен ефект на чкрипење! Изработена од пластика, оваа мала книга за капење има димензии 3,75 "х 3,75" Погодна За деца на возраст од 18 месеци и повеќе.

Поврзани производи..