• Свеж
Свбазика Економија од 13 инчи пластични капаци на рамото - пакет од 100
zoom_in

Свбазика Економија од 13 инчи пластични капаци на рамото - пакет од 100

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Чиста пластична завршница. Продадени во пакувања од 100. одговара на дами и лесни облеки за мажи. Чиста пластична завршница. Продадени во пакувања од 100. одговара на дами и лесни облеки за мажи. Трговија на мало ќе искористат одлично од нашата економија пластични капаци на рамото. Без разлика дали е во склад или на продажниот под, овие капаци на рамото ќе ги заштитат сите ваши облеки, додека ги одржуваат „јасно“ видливи. Пластичното рамо го опфаќа мерка 21 "w со капка 13".

Поврзани производи..