• Свеж
5/16 Месинг за месинг Вметнете со притискање со M4 x 0,7 Внатрешна големина на конецот; PK50-4ZU26 - Пакет од 2
zoom_in

5/16 Месинг за месинг Вметнете со притискање со M4 x 0,7 Внатрешна големина на конецот; PK50-4ZU26 - Пакет од 2

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Предмет - Вметнете Вметнете притискање Материјал - месинг. Внатрешна големина на конец - M4 x 0,7. Тип на нишка - Метрика. Предмет - Вметнете Вметнете притискање. Материјал - месинг. Внатрешна големина на конец - M4 x 0,7. Тип на нишка - Метрика. Вметнување на притискање на притискање, тип, материјал месинг, внатрешна големина на конец M4 x 0,7, метрика од типот на конец, должина 5/16 ", големина на вежба 7/32", серија 240, апликација за употреба на пластика, инсталациска притискање во, не е потребна алатка , Количина на пакет 50 Specification : Должина - 5/16 "Големина на вежба - 7/32" Серија - 240 апликација - За употреба на пластична инсталација - Притиснете во, без алатка потребна количина на пакет - 50 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : : жители на Калифорнија, овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучително и стирен, што му е познато на државата Калифорнија да предизвика рак и дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета.

Поврзани производи..