• Свеж
Папагал Костур Птица Стојат Природно Дрво Кварц Песок Птичји Кафез Игра Салата Т Костур Одговара За Папагали Папагал Кокатиел Конур Љубовници
zoom_in

Папагал Костур Птица Стојат Природно Дрво Кварц Песок Птичји Кафез Игра Салата Т Костур Одговара За Папагали Папагал Кокатиел Конур

DEN 1422.40

Стока
check Во продавницата

●ПОВЕЌЕКРАТНИ УПОТРЕБИ●држачот за седалото на папагалот обезбедува одлична вежба за стапалата, а тврдиот слој на површината ги одржува клуновите и ноктите исечени природно, безбедноста и за џвакање ● Ултра ЕДНОСТАВНО СКЛОПУВАЊЕ И ЦВРСТО●овој држач за птици за обука е лесен за употреба, само извртувајте го седалото во основата, сите делови се навртуваат за да го направат овој костур посилен, постабилен и потрајен. €УЖИВАЈТЕ ВО ЗАБАВАТА q играчката за седалото му обезбедува на вашето домашно милениче убаво и пријатно место за играње и вежбање, ја намалува досадата и го зголемува нивото на активност, дозволете вашите миленици да се забавуваат повеќе и да станат поздрави. ①СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА И СООДВЕТНА Прибл. 3,93 x 3,54 инчи/10 x 9 см (W x H), совршено одговараат за птици со мала големина, како што се брановидни папагали, конури, лорикет, канари, пацифик, каике, папагал, какатиел, какаду и така натаму.ниво на тивност, играчката За Седалото му обезбедува на вашето домашно милениче убаво и пријатно место за играње и вежбање. ●ТИП НА СТАПЧЕ за ДРЖАЧ имаме два вида опции за стапчиња за вашите птици, едниот е обоен кварцен песок однадвор и природно дрво одвнатре, а другиот е изшкуркано природно дрво, двата стила се безбедни за птиците. Спецификации : Материјал : Големина На Дрво : Прибл.54 инчи/10 х 9 См(В х Ч) Карактеристики : ❀ овој костур за птици е направен од природно дрво, материјали за храна, еколошка и еколошка заштита, безбеден за вашите прекрасни птици. Мравки погодни за мали и средни птици, како што се брановидни папагали, конури, лорикет, канари, пацифик, каике, папагал, какаду и така натаму. ❀ Костурот од папагал обезбедува одлична вежба за стапалата а тврдиот слој на површината ги одржува клуновите и ноктите исечени природно, безбедноста и за џвакање. ❀ Овој држач за костур за папагали бара од вас да направите едноставно склопување, поврзано со завртки, без лепак, стабилен и издржлив, не лесно оштетен од птиците.

Поврзани производи..