• Свеж
Копчиња За Комода За Лагери Кучиња Мачки Копчиња За Фиоки За Животни Кристални Стаклени Копчиња 4 парчиња Дизајнирани Тркалезни Копчиња Дете 1.38€1.10 ВО
zoom_in

Копчиња За Комода За Лагери Кучиња Мачки Копчиња За Фиоки За Животни Кристални Стаклени Копчиња 4 парчиња Дизајнирани Тркалезни Копчиња

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ-МАТ : има 4 копчиња, од кои сите се рачно изработени и изработката е многу деликатна Тие се направени од матирана пластика и кристално стакло. Користете ги нашите модерни црни копчиња за да го додадете вистинскиот прекрасен ефект во кујната, спалната соба, бањата или масата за облекување. ГОЛЕМИНА : големината на тркалезните копчиња : дијаметар : 1,37 во (35мм) висина : 1,1 инчи (28мм). Со цел да се вклопат повеќето кабинети за мебел, секое пакување доаѓа со две големини на завртки за монтирање : 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм). МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО : овие копчиња на кабинетот се погодни за различни стилови на кабинети, маси за облекување, гардероби итн. Со креативност и имагинација, можете да ги користите и како копчиња или куки на ѕидови, врати или која било површина што ја сакате. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : само поминете ја завртката од задниот дел на таблата и затегнете ги копчињата за мебел. ГАРАНЦИЈА : за каков било проблем со квалитетот, или имате незадоволство од нашите копчиња за комода, ве молиме известете не, ние ќе ви вратиме или испратиме замена за you.No РИЗИК за тоа!. Овие тркалезни пластични мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гардероби, фиоки и комоди. Ако сакате да го реконструирате мебелот и да имате елегантна и посебна просторија, овие копчиња ќе бидат вашиот најдобар избор! Мат црна површина : Овие копчиња се направени од пластична мат, површината е многу мазна, а мат копчињата изгледаат многу текстурирани. Големина : Дијаметар : 1,37 инчи( 35мм), Висина : 1,1 инчи (28мм). Со цел да се вклопат повеќето кабинети за мебел, секое пакување доаѓа со две големини на завртки за монтирање : 1,1 инчи (28мм) и 1,37 инчи (35мм).

Поврзани производи..