• Свеж
Innersafe Baby Milestone, ќебе | Оригинален дизајн бебе месечно пресвртница момче девојче | Бебето Фотографија реквизити ќебе | 60'x40 'океански свет
zoom_in

Innersafe Baby Milestone, ќебе | Оригинален дизајн бебе месечно пресвртница момче девојче | Бебето Фотографија реквизити ќебе

DEN 483.20

Стока
check Во продавницата

? Прекрасно ќебе со врвен квалитет (вакуум)-100% врвен материјал за руно, 250 gsm, супер мека и удобна за чувствителна кожа на бебето SGS тест без боја, без алергија и БПА бесплатно. ? Оринген дизајн - уникатен и исклучителен дизајн од страна на француски дизајнер, висококвалитетно дигитално печатење ја прави бојата толку живописна и нема бледнее. ? Незаборавни спомени- голема големина (60 "x 40") и убаво дизајнерско ќебе е совршена позадина на фотографијата за вас. Вие картирате ги сите скапоцени пресвртници на вашето бебе лесно со нашето ќебе лесно.? Убави подароци за туширање за бебиња- нашите прекрасно дизајнирани Бебето од пресвртница е уникатен подарок за да ги направиме специјалните моменти на мама вечно. Плејмати, како безбедносно ќебе или во нивните креветчиња! Бесплатно.? позадина за вас. Вие картонот ги фаќате сите скапоцени пресвртници на вашето бебе лесно со нашето ќебе лесно. ? Убави подароци за туширање за бебиња- Нашето убаво дизајнирано ќебе за пресвртница за бебиња е уникатен подарок за да ги направиме специјалните моменти на мама да траат засекогаш. ? Мултифункционално ќебе-Овие персонализирани бебешки ќебиња имаат разноврсна употреба за бебиња и новороденчиња, кои се идеални како ќебето за пливање, шетач, примање ќебе, за фотосесии, како плејмети, како безбедносно ќебе или во нивните креветчиња!.

Поврзани производи..