• Свеж
Unicey ретро светли бои Голем зачудувачки за складирање на средства за складирање на алишта за поддршка на расадник и детска просторија
zoom_in

Unicey ретро светли бои Голем зачудувачки за складирање на средства за складирање на алишта за поддршка на расадник и детска просторија

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Оксфордска крпа9 во/49x30x40,5 см (hxwxl). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за алишта, за кујна, за балкон, за канцеларија, за училиште за училиште , за автомобили, за надвор. Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина ПВЦ водоотпорна, внатрешноста на корпата е фиксиран со заграда, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен обложување на ПЕ. Нашата корпа за перење со дизајн на преклопување го прави практичен за сите места и го олеснува чувањето. Совршен за складирање на облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање на текстил за дома, складирање на играчки, складирање на бебешки производи и складирање на производи за миленичиња. Карактеристики : Нашиот Hearmer за перење не користи никакви штетни синтетички пестициди или ѓубрива. Цврст и издржлив за долготрајна употреба. Печати : Единствени отпечатоци на нашата корпа за преклопување на алиштата може да додадат живописни бои за вашиот простор, да ја разубават вашата соба. Опис : Големина : 19.9 In/49x30x40,5 см Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина ПВЦ водоотпорни карактеристики : 1. Супер голем капацитет : корисно и погодно за облеката на семејството или играчки за деца, ви даваат најдобра организациска помош.

Поврзани производи..