• Свеж
Моето мало гнездо Здраво Шибата Дог деца играат мат бебе, ползички тепих не се лизгаат меки подрачја за дневна соба трпезарија за трпезарија во училница под мат лес
zoom_in

Моето мало гнездо Здраво Шибата Дог деца играат мат бебе, ползички тепих не се лизгаат меки подрачја за дневна соба трпезарија за трпезарија

DEN 959.84

Стока
check Во продавницата

Големина на килимот : 4 'x 6' (72 x 48 инчи) Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезбедува супер меко и одлично чувство на рака, сунѓер за истегнување на меморијата додава издржливост и долговечност на килимите. Дизајн : Дизајн за поддршка на лизгање. Печатење : печатење еднострано, одлична комбинација на бои, идеално за дневна соба, влез, кујна, бања, училница и детски соби или други простории. Чист совет : Подготвување на рака и машина, лесен за чистење, едноставно вакуум за да се отстранат секој ден прашина и нечистотија. Големина на килимот : 4 'x 6' (72 x 48 инчи). Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезбедува супер меко и одлично чувство на рака, сунѓер за истегнување на меморијата додава издржливост и долговечност на килимите. Дизајн : Дизајн за поддршка на лизгање. Печатење : печатење еднострано, одлична комбинација на бои, идеално за дневна соба, влез, кујна, бања, училница и детски соби или други простории. Чист совет : Подготвување на рака и машина, лесен за чистење, едноставно вакуум за да се отстранат секој ден прашина и нечистотија. Поставете го вашиот простор за живеење со овој современ стилски килим! Современиот и елегантен дизајн ќе додаде допир на елеганција на кој било декор, додека поддршката што не е на лизгање го спречува да се лизга на подови од дрво или плочки.

Поврзани производи..