• Свеж
Шарени животни за складирање на канта за складирање на играчки коцка коцка за перење алишта водоотпорна расадник попречувајќи со рачки за деца играчки расадник об
zoom_in

Шарени животни за складирање на канта за складирање на играчки коцка коцка за перење алишта водоотпорна расадник попречувајќи

DEN 207.84

Стока
check Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. *【Голема големина и декоративно】 : Нашата големина на корпа за перење е : 13x13x13 инчи, корпата за складирање со голема големина може да одржи многу видови на предмети, играчки, облека, книги, итн. Убави отпечатоци од секоја страна и на дното ги прават одлични парчиња декор за твојот дом. *【Премиум водоотпорен материјал】 : Оваа корпа за перење е изработена од 100% полиестер, ткаенината е изработена од сјајна фудбалска решетка Оксфорд крпа, ткаенината текстура е сјајна, водоотпорна и лесна за бришење. Еџот има засилено шиење, што не е лесно да се солзи, деформира, силен и отпорен на абење и издржлив. *【Цврст структури и преклопување】 : Преклопна корпа за перење има вградена поддршка за стаклени влакна и не е лесна за деформација. Рачките од обете страни да бидат преносни, лесни за носење и лесни за обесени. Целиот усвојува специјален дизајн на преклопување, кој може лесно да се склопи и чува кога не е во употреба, заштеда на простор. *【Погодно за секоја пригода】 : Мултифункционалната корпа за перење може да се користи за чување играчки, облека, предмети за бебиња, книги, итн. Може да се користи и за организирање и складирање на лични предмети, предмети за домаќинства, материјали за домашни миленици. Совршен за алишта за перење, детска соба, бања, кујна, училиште, канцеларија, дом и на кое било место на кое му треба складирање. *【Лесно за чистење и одлична услуга】 : Оваа корпа за перење е изработена од сјајна фудбалска мрежа Оксфорд, која е водоотпорна и лесна за чистење, само избришете ја со влажна крпа или крпа. Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти производи со највисок квалитет и услуги, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не!. Спецификација : Големина : 13x13x13 инчен материјал : 100% полиестерски пакет Вклучи : 1 x Печатење за отпадоци за складирање : Еднострана функција за целосно печатење : - корпи за складирање на големи капацитети можат да држат различни предмети, како што се играчки, облека, книги, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали за миленичиња, материјали и предмети за домаќинството.

Поврзани производи..