• Свеж
Еден оган диносаурус ноќно светло за детска соба, детска ноќна светлина спална соба диносаурусна ламба симпатична ламба силиконска бебе дете дете дино чешма во бо?
zoom_in

Еден оган диносаурус ноќно светло за детска соба, детска ноќна светлина спална соба диносаурусна ламба симпатична ламба силиконска

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Големи обожаватели на диносауруси Деца : Супер симпатична диносаурусна ноќна светлина, мајки можат да го добијат Дино за деца кои сакаат диносауруси и им треба ноќно светло Задржете се преку ноќта во текот на ноќта и е само вистинското ниво на „светло“. Кога децата се будат Горе среде ноќ или како што децата одат во кревет и малку се исплашат затоа што е темно во собата, децата би можеле да се опуштат и да уживаат во смирувачката светлина. Тоа е толку забавно за децата по секој. Ако имате lубител на диносаурус во вашето семејство, ова е совршено за нив. Супер симпатична светлина дино : самиот диносаурус е симпатичен и мек силиконски калап со шупливо тело. Едноставно затегнување, мек силикон во бледо мудрец зелена. Руд, не-загрозувачки, привлечен изглед. Симпатична слабо светлина на диносаурус со одлични контроли на допир и е напојувана со батерии! Децата можат да го грабнат и да се обидат да го прегрнат во собата (направено од мек допир силиконски чувство на материјал). Дебелината е доволна за да биде тешка, но мека за да не се скрши ако се спушти. Подготвува вистинска количина на светлина во симпатична дино. Смирувачки момчиња кои се менуваат во боја Дино светлина : Детската ноќна светлина е симпатична мека сјај и лесна динасаур - многу бои, светли, но не премногу за да ги задржи момчињата будни, незгодни да ги имаат во креветот во текот на ноќта. Момчињата можат да ја исцедат или допреат главата на Дино за да се променат помеѓу неколку различни бои за статистика и режим каде што згаснува низ сите бои одеднаш. Симпатичната ламба не е чувствителна и мека на допир со надградба. Лесно за полнење и ламбата на диносаурусот може да се вклучи и исклучи за да заштеди батерија. Убав придружник за мали момчиња : Ако малите момчиња имаат проблеми со спиењето поради неговиот страв од темнината, светлината на диносаурусот ќе биде неговиот „најдобар другар на Дино“ за да можат момчињата да се држат блиску додека спијат. Светлината не е супер светла, прилично многу топла Во темнината. Добра квалитетна светлина на диносаурус и мора да има за среќно време околу темните места. Најсјајната осветленост би направила туш за момчиња со теми од дино или роденденски подарок за симпатично дете во вашиот живот. Кога ќе кажете дека бебето момчиња Сакај го, среќен си. Одличен век на траење на батеријата и гаранција : Неговата градба во батерии што се полнат со одличен век на траење на батеријата за да можете да го носите наоколу.

Поврзани производи..